کد مطلب: 103933 تعداد بازدید: ۱۴۲

ثبت نام حوزه های علمیه خواهران شروع شد

چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۰:۵۴

 مدیر حوزه علمیه خواهران کهگیلویه وبویراحمد از آغاز پذیرش طلبه حوزه های علمیه خواهران استان «برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰» خبر داد.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم افتخاری، در گفت‌وگو با خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: ثبت نام حوزه های علمیه خواهران استان در مقاطع سطح ۲(کارشناسی) و سطح ۳(کارشناسی ارشد) و ویژه دارندگان مدارک سیکل، تا ۱۷ سال و و دیپلم تا ۴۰ سال در ۵ شهرستان استان از ۲۵ بهمن آغاز شده است .

افتخاری با بیان این که ۷۰۰ طلبه در استان فعالیت دارند، تصریح کرد : ظرفیت پذیرش امسال حدوود ۲۰۰  نفر است که این تعداد از امکاناتی از جمله خوابگاه بهره مند می شوند.

وی ادامه داد: علاقمندان جهت ثبت‌نام به سایت اینترنتی http://paziresh.whc.ir و یا به صورت حضوری به مدارس علمیه خواهران استان کهگیلویه وبویراحمد مراجعه کنند.

افتخاری به زیر ساخت ها در حوزه های علمیه اشاره کرد و گفت: همه مدارس از طرفیت و امکانات خوابگاه بهره مند هستند و همچنینن طی یک سال گذشته اقدامات خوبی در زمینه فناوری اطلاعات و راه اندازی سامانه های مختلف و همچنی آموزش های مجازی با توجه به شرایط صورت گرفته است.

افتخاری یکی دیگر از مشکلات حوزه را در شرایط کرونا ساکن بودن طلاب در روستا ها و محروم بودن آنها از امکانات مجازی ذکر کرد و گفت در شرایطی که باید بیشتر کلاس های ما به صورت مجازی برگزار می شد تعدادی از اساتید و طلاب از امکانات اولیه مجازی محروم بودند .